Isofen.cz

NAŠE REALIZACE

Reference

Radka Karvánková 15.12.2023

Se společností Isofen Import s.r.o. jsme byli velice spokojeni. Od začátku, vyřízení dotace až po samotnou realizaci FVE na rodinný dům. Společnost má velmi profesionální přístup a s ničím nebyl žádný problém. Vše funguje tak jak má. Můžeme všem jen doporučit.

Tomáš Bočas 15.9.2022

Od společnosti Isofen Import s.r.o. mám solární elektrárnu. Od začátku jsem jednal s panem Davidem Loukotkou, kdy vše na čem jsme se dohodli vždy platilo. Skvělá zkušenost s perfektní firmou a lidmi, kteří tomu rozumí. Všichni dělníci, kteří se u nás vystřídali, byli pečlivý a bylo vidět, že svému oboru rozumí. Děkuji za vše firmě Isofen Import s.r.o. a všem mohu firmu jen a jen doporučit.

Kateřina Svrčková 25.1.2024

Vřele doporučuji. Dostali jsme na firmu doporučení a to se nám vyplatilo. Všichni velmi ochotní, se vším pomohli od projektu, realizaci a vyřízení dotací.... Vše splnili, tak jak bylo naplánováno. Doporučovali jsme dalším známým a všichni byli také velmi spokojeni…

Dalibor M. 5.2.2024

Kompletní dodávka FVE proběhla v naprostém pořádku, týmem odborníků. Vše proběhlo dle vzájemných dohod a podepsané smlouvy. Termín realizace včetně připojení, byl rovněž dle dohodnutých termínů dodržen. Jednoznačně doporučuji.

Jana C. 27.1.2024

Jsme moc spokojení. Obednali jsme si velice specifickou fotovoltaickou elektrarnu a isofen byla jedina firma, ktera byla ochotna nami vybrane produkty obednat a nainstalovat, i kdyz s nimi normalne neobchodují. Cele jednani i provedení bylo velmi rychle a vse probehlo podle planu. Vsichni montéři, kteří instalaci provadeli, byli velice ochotní a vyhověli naším specifickym požadavkum

Vladimír K. 26.1.2024

Rychlost vyrabeni elektriny od zaplaceni zalohy - 2 mesice. Nejdriv je zadost na pripojeni, pak na dotace a az po schvaleni chteji zalohu. Montazni party jsou dve, jedna montuje panely a druha zapojuje. Pozadavky co jsem chtel byly dodrzeny. Doporucuji komunikovat s montazniky, do hlavy nikomu nevidi. Domluva je super a vysli mi vstric jak u panelu tak samotneho zapojeni.

Chci zaslat nezávaznou nabídku

  Žádné zálohy předem

  Zajistíme maximální dotaci

  Vytvoříme řešení na míru

  4,9/5

  5/5

  4,75/5

  5/5