Isofen.cz

FOTOVOLTAICKÝ OHŘEV VODY

Dotace 70 000 Kč z dotačního programu Nová zelená úsporám light.

4,9/5

5/5

4,75/5

5/5

V nové verzi NZÚ LIGHT je možné žádat o dotaci na solární fotovoltaický ohřev vody. Celková dotace je až 90.000 Kč. O vyplacení dotace lze žádat ještě před realizací a nemusíte tedy platit celou částku za instalaci a poté čekat na proplacení.

Oprávnění žadatele a příjemci podpory

Žadatelem o podporu může být pouze vlastník nebo spoluvlastník rodinného domu (dle definice RD uvedené v kapitole 10 v Závazných pokynech pro žadatele a příjemce podpory v programu NZÚ Light pro nízkopříjmové domácnosti v rámci modernizačního fondu) na jehož úpravy je dotace požadována, ve kterém má trvalý pobyt počínající před 12. 9. 2022 a zároveň:

1. žadatel a všichni členové jeho domácnosti pobírají ke dni podání žádosti o dotaci a po dobu administrace žádosti starobní důchod nebo invalidní důchod 3. stupně, nebo
2. žadatel v období mezi 12. 9. 2022 a dnem podání žádosti o dotaci pobíral příspěvek na bydlení v dané nemovitosti (není nutné, aby jej pobíral po celou dobu).

Pozor! Podporu nelze poskytnout na:

 • opatření a změny opatření, na která byla v minulosti, po 1. 1. 2009, přijata podpora z veřejných prostředků (včetně programů Zelená úsporám, Nová zelená úsporám), a to ani na opatření, u kterých uplynula doba udržitelnosti stanovená v podmínkách poskytnuté podpory,
 • ohřev vody v případech, kdy byla nebo je poskytována podpora z veřejných prostředků (např. podpora v programu Nová zelená úsporám) na tepelné čerpadlo s ohřevem vody nebo solární systém včetně všech variant fotovoltaických systémů.

Varianta 1

Počet panelů: 6 panelů
Výkon panelů: 410W
Celkový výkon: 2 460W
Bojler: 120l

Dotace: 90 000,- Kč
Celková cena bez dotace: 90 001,- Kč

Varianta 2

Počet panelů: 6 panelů
Výkon panelů: 410W
Celkový výkon: 2 870W
Bojler: 160l

Dotace: 90 000,- Kč
Celková cena bez dotace: 94 900,- Kč

1

Navrhneme nejvhodnější řešení

Poradíme s výběrem komponentů.

Realizace do 1 měsíce

Od obdržení dotace.

Garance získání dotace

Vyřídíme veškerou administrativu.

Nepřijímáme žádné zálohy předem

Platíte po instalaci.

Reference

Radka Karvánková 15.12.2023

Se společností Isofen Import s.r.o. jsme byli velice spokojeni. Od začátku, vyřízení dotace až po samotnou realizaci FVE na rodinný dům. Společnost má velmi profesionální přístup a s ničím nebyl žádný problém. Vše funguje tak jak má. Můžeme všem jen doporučit.

Tomáš Bočas 15.9.2022

Od společnosti Isofen Import s.r.o. mám solární elektrárnu. Od začátku jsem jednal s panem Davidem Loukotkou, kdy vše na čem jsme se dohodli vždy platilo. Skvělá zkušenost s perfektní firmou a lidmi, kteří tomu rozumí. Všichni dělníci, kteří se u nás vystřídali, byli pečlivý a bylo vidět, že svému oboru rozumí. Děkuji za vše firmě Isofen Import s.r.o. a všem mohu firmu jen a jen doporučit.

Kateřina Svrčková 25.1.2024

Vřele doporučuji. Dostali jsme na firmu doporučení a to se nám vyplatilo. Všichni velmi ochotní, se vším pomohli od projektu, realizaci a vyřízení dotací.... Vše splnili, tak jak bylo naplánováno. Doporučovali jsme dalším známým a všichni byli také velmi spokojeni…

Dalibor M. 5.2.2024

Kompletní dodávka FVE proběhla v naprostém pořádku, týmem odborníků. Vše proběhlo dle vzájemných dohod a podepsané smlouvy. Termín realizace včetně připojení, byl rovněž dle dohodnutých termínů dodržen. Jednoznačně doporučuji.

Jana C. 27.1.2024

Jsme moc spokojení. Obednali jsme si velice specifickou fotovoltaickou elektrarnu a isofen byla jedina firma, ktera byla ochotna nami vybrane produkty obednat a nainstalovat, i kdyz s nimi normalne neobchodují. Cele jednani i provedení bylo velmi rychle a vse probehlo podle planu. Vsichni montéři, kteří instalaci provadeli, byli velice ochotní a vyhověli naším specifickym požadavkum

Vladimír K. 26.1.2024

Rychlost vyrabeni elektriny od zaplaceni zalohy - 2 mesice. Nejdriv je zadost na pripojeni, pak na dotace a az po schvaleni chteji zalohu. Montazni party jsou dve, jedna montuje panely a druha zapojuje. Pozadavky co jsem chtel byly dodrzeny. Doporucuji komunikovat s montazniky, do hlavy nikomu nevidi. Domluva je super a vysli mi vstric jak u panelu tak samotneho zapojeni.

Chci zaslat nezávaznou nabídku

  Žádné zálohy předem

  Realizace do 1 měsíce

  Zajistíme 100 % dotace

  4,9/5

  5/5

  4,75/5

  5/5