Isofen.cz

Dotační bonus na FVE 10 000 Kč

Pokud přemýšlíte o investici do fotovoltaické elektrárny, jistě vás potěší, že při připojení bojleru můžete získat dotační bonus na FVE ve výši 10 000 Kč. Tento bonus může výrazně zlepšit návratnost vaší investice a přinést další výhody. Pojďme se podívat na podrobnosti.

Bojler jako nejlevnější forma akumulace

Bojler je považován za jednu z nejlevnějších forem akumulace energie. Místo toho, aby se přebytečná energie vyrobená fotovoltaickými panely prodávala zpět do sítě za relativně nízké ceny, může být ukládána do bojleru a využívána pro ohřev vody. To znamená, že maximálně využijete vyrobenou elektřinu a ušetříte na nákladech za energii. 

Využití přetoků do sítě

Přetoky energie do sítě bývají často finančně méně výhodné než její přímé využití v domácnosti. Připojením bojleru k fotovoltaice můžete efektivně využít přebytečnou energii k ohřevu vody, což je mnohem výhodnější varianta. Tímto způsobem se zkrátí doba návratnosti vaší investice a vy můžete těžit z nižších účtů za energii.

Podmínky pro získání bonusu 10 000 Kč

Aby bylo možné získat dotační bonus na FVE ve výši 10 000 Kč, musí bojler splňovat určité podmínky. Jednou z nich je, že bojler musí mít minimálně 120 litrů. Dále platí, že bonus není poskytován v případě, že jste na ohřev vody žádali nebo žádáte o podporu v rámci jiného opatření. Např. v rámci dotace na solární ohřev vody

Rádi se postaráme o Vaší energetickou soběstačnost

Pokud máte zájem o instalaci tepelného čerpadla nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde, abychom vám pomohli najít optimální řešení pro vaše potřeby a přispěli k efektivnějšímu a udržitelnějšímu způsobu vytápění vašeho domova.

    Naší práci si klienti pochvalují

    4,9/5

    5/5

    4,75/5

    5/5