Isofen.cz

31. ročník výstavy Hobby v Českých Budějovicích

Jsme nadšeni, že jsme se mohli zúčastnit 31. ročníku výstavy Hobby v krásných Českých Budějovicích. Tato událost byla skvělou zkušeností a příležitostí k setkání s potencionálními zákazníky a prezentací našich produktů. Díky rostoucímu zájmu o obnovitelné zdroje energie zaznamenala naše prezentace fotovoltaiky, tepelných čerpadel a klimatizací velký zájem

Skvělá možnost potkat se

Vysvětlili jsme návštěvníkům principy fungování solárních panelů a jejich přínosy pro domácnosti. Další důležitou součástí naší expozice byla tepelná čerpadla. Tato zařízení umožňují efektivní vytápění i chlazení domácnosti s minimálním dopadem na životní prostředí. Návštěvníci se dozvěděli o různých typech tepelných čerpadel, jejich výhodách a možnosti integrace do stávajících systémů vytápění. Mnoho lidí ocenilo možnost snížení nákladů na energie a zvýšení komfortu ve svém domě.

Nedílnou součástí naší nabídky byly také moderní klimatizační jednotky. Klimatizace nejen že zvyšuje komfort v horkých letních dnech, ale také může pomoci s vytápěním v chladnějších měsících.

Doufáme, že jsme vám poskytli inspiraci a užitečné informace pro vaše projekty. Pokud máte zájem o fotovoltaiku, tepelná čerpadla nebo klimatizaci, neváhejte nás kontaktovat.

Děkujeme všem, kteří nás na výstavě navštívili, a těšíme se na další setkání na příštích akcích!

Rádi se postaráme o Vaší energetickou soběstačnost

Pokud máte zájem o instalaci tepelného čerpadla nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde, abychom vám pomohli najít optimální řešení pro vaše potřeby a přispěli k efektivnějšímu a udržitelnějšímu způsobu vytápění vašeho domova.

    Naší práci si klienti pochvalují

    4,9/5

    5/5

    4,75/5

    5/5